środa, 29 marca 2017

DIY Tablica inspiracji


DIY Tablica inspiracji
W związku z tym, iż ostatnio stale siedzę albo na necie, gdzie przeglądam wszelkie inspiracje dotyczące urządzania albo wertuję setki magazynów i katalogów, doprowadziłam swoje myśli i wyobrażenia o przyszłym domu w stan totalnego chaosu. Ten natłok informacji i łatwo dostępnych źródeł inspiracji w pewien sposób zblokował moją kreatywność i postanowiłam to w jakiś sposób na nowo odbudować i usystematyzować.
Dlatego zabrałam się za stworzenie tablicy z moimi nieśmiertelnymi ikonami stylu, które chciałabym przenieść na własne podwórko. Poniżej podpowiadam jak samodzielne przygotować własną tablicę inspiracji (tematyka dowolna)
Co potrzebujemy:
- tablica do oklejania, może być najzwyklejsza w świecie dykta, w każdym sklepie budowlanym wytną nam odpowiedniej wielkości kawałek
- materiały które chcemy wykorzystać na naszej tablicy - katalogi, magazyny, ulotki reklamowe, fotografie itp.
- nożyczki, klej
DIY - materiały potrzebne do stworzenia tablicy inspiracji

Od czego zacząć?

 Przeglądnąć magazyny katalogi, powycinać interesujące nas stylizacje, meble, kwiaty, dekorację, zdjęcia z sieci można wydrukować, wszystko po to aby móc wybrać te najlepsze pomysły. Nastepnie należy spróbować pogrupować nasze inspiracje według wspólnego klucza, np według typu pomieszczenia i spróbować zorganizować miejsce na tablicy - poukładać bez przyklejania. Jak już wersja "na sucho" nam odpowiada możemy poprzyklejać fotografie na tablicę. Gotowe :)
Wersja na "sucho" poukładaj zdjęcia a jak już będziesz zadowolony to poprzyklejaj je

DIY tablica inspiracji


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz