wtorek, 28 marca 2017

Targi budowlane

Targi budowlane
 Kogo zainteresują targi budowlane? 

Targi budowlane to ogromnie duża kopalnia wiedzy oraz inspiracji dla tych wszystkich, którzy są przed albo w trakcie, budowy, urządzania i wykańczania domu/mieszkania albo też rozważają kupno domu bądź mieszkania.
Jestem głęboko przekonana, że każdy znajdzie tam coś interesującego dla siebie. Po ostatnich targach budowlanych, na których przez cały dzień, krążyliśmy od stoiska do stoiska wróciłam z głową naładowaną pomysłami oraz z sercem czekającym na gotowy domek aby móc go wypełniać przepięknymi meblami, firankami, zasłonami, dekoracjami, wyposażeniem kuchni, pokoi czy łazienek. No coś wspaniałego. Generalnie staraliśmy się jeszcze szerokim łukiem omijać stoiska związane z ostatnim etapem "urządzaniem domu" a koncentrowaliśmy się na tajnikach związanych z budową domu. Tak więc, przeszliśmy przez przekrój wszystkich prac związanych z budową domu, od budowy fundamentów po dach a na instalacjach wewnętrznych skończywszy. Z ciekawostek, których do tej pory nie braliśmy pod uwagę jest na przykład izolacja dachu natryskowa, do której to metody nie byliśmy za bardzo przekonani. Po tych targach mogę stwierdzić iż łatwiejszy będzie dla mnie teraz wybór okien i drzwi. Mając w jednym miejscu tak szeroki wybór, jestem już prawie przekonana i wiem co wybiorę :)

Zalety targów:
- w jednym miejscu gromadzą dostawców usług i producentów regionalnych 
- łatwo jest porównywać oferty pod względem cenowym i jakościowym - wystawcy często mają 
- na żywo można pooglądać najnowsze rozwiązania oraz nowinki technologiczne


Jeżeli macie tylko czas, chęci oraz ochotę oraz w waszej okolicy odbywać będzie się podobne wydarzenie, serdecznie was zapraszam i polecam, naprawdę warto.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz